Firma

ZHUO - Wyjątkowe produkty

Jesteśmy firmą posiadającą wyjątkowe produkty i innowacyjne rozwiązania do przestrzeni komercyjnych oraz biur. W naszej ofercie znajdziesz kolekcje ergonomicznych mebli biurowych, dynamiczne stanowiska pracy, rozwiązania informatyczne oraz zaplanujesz właściwą akustykę, które pomogą w użytkowaniu przestrzeni biurowej.

Wraz z wybranymi architektami i projektantami tworzymy innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania zapewniające maksymalny komfort i ergonomię miejsca pracy. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne systemy zastosowane w naszych produktach oraz design mogą przyczynić się do zwiększenia kreatywności oraz wydajności. Zmieniając przestrzeń pracy na bardziej nowoczesną i przyjazną ludziom zwiększamy ich komfort pracy co czyni ich bardziej zmotywowanymi i wydajnymi.

Nasze produkty są dystrybuowane przez odpowiednio wyselekcjonowane autoryzowane salony. Aby uzyskać połączenie maksymalnego komfortu, funkcjonalności i piękna, badamy nowe materiały i techniki metodami, które owocują produktami zrównoważonymi pod względem społecznym, środowiskowym i finansowym, spełniając wszystkie europejskie normy jakości. W naszej ofercie znajdują się produkty z całego świata. Wiele z nich produkujemy w trzech renomowanych zakładach w Polsce.