Stwórz idealne miejsce do pracy z ramieniem na monitor Zu-Arm

Nie od dziś wiadomo, że im wygodniej pracuje się pracownikowi, tym jest on bardziej efektywny, zmotywowany i skoncentrowany na zadaniach. Pracodawcy przekonali się, że ergonomiczne stanowisko pracy to nie tylko lepiej wykonujący zadania pracownik, ale też niższe koszty pracy i większe zyski. 
Ergonomia stanowiska pracy ma za zadanie dostosować miejsce pracy w jak największym zakresie do rodzaju wykonywanej pracy, wynikających ograniczeń i potrzeb osoby je zajmującej. 
Zaprojektowanie ergonomicznego stanowiska pracy w biurze okazuje się dla wielu przedsiębiorców sporym wyzwaniem, dlatego naprzeciw temu problemowi wychodzi Zhuo z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz kolekcją ergonomicznych mebli biurowych.

Jednym z proponowanych produktów do stworzenia ergonomicznej przestrzeni w Twoim biurze jest ramię na monitor Zu-Arm. Znalezienie idealnej pozycji z ramieniem Zu-Arm jest możliwe dzięki sprężynie gazowej umożliwiającej łatwą regulację w szerokim zakresie dając możliwość pełnego dostosowania pozycji monitora do potrzeb jego użytkownika. Prawidłowe ustawienie pozycji monitora zmniejsza obciążenie szyi , oczu oraz pleców.  Ramię na monitor Zu-Arm posiada prowadnicę kabli umożliwiającą zachowanie porządku na biurku bez nieestetycznie wiszących kabli, które są bezpiecznie ukryte. Montaż monitora oraz ramienia jest bardzo łatwy. Dzięki wypinanemu panelowi VESA możesz najpierw przykręcić panel do monitora, a później w prosty sposób umieścić monitor na ramieniu. W zależności od potrzeby ramię na monitor Zu-Arm możesz zamontować na przelotkę lub zacisk. 

Zapraszamy Cię do przestrzeni, gdzie pracuje się kreatywnie i komfortowo uwzględniając własne zdrowie!